Ogrzewanie podłogowe
Ciepła posadzka po wyjściu z łazienki i równomiernie ogrzany salon? To możliwe z ogrzewaniem podłogowym. Aby w pełni wykorzystać możliwości systemu podłogowego, skorzystaj z naszych usług.
Nasza oferta to:
Ogrzewanie płaszczyznowe w technologii mokrej i suchej.
Ogrzewanie mieszane (grzejniki i ogrzewanie podłogowe).
System sterowania ogrzewaniem z siłownikami, termostatem i wygodnym panelem kontrolnym.
Mamy na koncie już dziesiątki zamontowanych systemów ogrzewania płaszczyznowego. Nasi specjaliści położą doskonale dopasowaną instalację w Twojej łazience, salonie, kuchni lub całym domu.
Wybierz zdrowe i energooszczędne ogrzewanie podłogowe
Czas najwyższy zamienić klasyczne grzejniki na ogrzewanie podłogowe! To najzdrowszy system grzania – pozytywnie wpływa na samopoczucie, zapewnia wyższy komfort osobom przebywającym w pomieszczeniu i jest zalecany dla astmatyków oraz alergików. Dodajmy do tego niższe koszty zużycia energii. Ogrzewanie podłogowe znacznie efektywniej przekłada energię cieplną na komfort użytkowników. Innymi słowy: nie trzeba grzać zbyt mocno, by wszystkim było przyjemnie ciepło.
Chcesz skorzystać z wszystkich zalet ogrzewania podłogowego we własnym domu? W takim razie zapraszamy do współpracy. Jeśli masz pytania dotyczące systemu albo naszych usług, napisz lub zadzwoń.