Jako zespół specjalistów od pomp ciepła od ponad 20  lat kładziemy duży nacisk na profesjonalizm i skuteczność w działaniu. Stoją za nami jednak nie tylko lata praktyki i doświadczenia zdobyte na budowach oraz poparte gruntownie zdobytą i poszerzaną wiedzą na szkoleniach, ale przede wszystkim liczby, które są odzwierciedleniem zadowolenia i satysfakcji współpracujących z nami klientów.

Możemy pochwalić się między innymi aż ponad 100 montowanych przez nas instalacji na terenie samego województwa mazowieckiego. Staranny dobór instalacji i pomp ciepła przekłada się natomiast na wysoką energooszczędność montowanych przez nas instalacji.

Działamy fair play – przeprowadzamy bezpłatne analizy, doradzamy,
jaki wybrać rodzaj instalacji, rzetelnie wykonujemy wszystkie wyliczenia. Nie zaskakujemy ukrytymi kosztami i dodatkowymi podczas montażu niespodziankami. Nasze kalkulacje są pełne, szczegółowe i przejrzyście obrazujące plan działania.

Cechuje nas solidność i odpowiedzialność, zarówno w trakcie wykonania wyliczeń, montażu instalacji, jak i w późniejszym czasie funkcjonowania pomp ciepła.
Nasz serwis jest do Państwa dyspozycji nie tylko w okresie gwarancyjnym, ale również i pogwarancyjnym. Stosujemy zasadę w pełni otwartego kontaktu z klientem – telefonicznie, mailowo, osobiście, w każdej formie udzielimy wszelkich porad i informacji na temat montażu czy funkcjonowania urządzeń.

Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych inżynierów i instalatorów, którzy w profesjonalny i fachowy sposób wykonają dla Państwa koncepcje, wycenę, projekt czy montaż instalacji.

Z przyjemnością podzielimy się posiadaną wiedzą i doświadczeniem w zakresie pomp ciepła.

Poparciem naszych słów i zarazem czynów są liczne referencje, które miło nam będzie zaprezentować podczas indywidualnych spotkań z Państwem.