Witamy!
Pompy ciepła to najsprawniejsze urządzenia do ogrzewania domów

Naszym klientom oferujemy:
doradztwo techniczne, sprzedaż, montaż i serwis pomp ciepła
Nasza oferta

Doradztwo i wyceny

Zapraszamy do kontaktu z nami i umówienie się na inwestycji z planowaną pompą ciepła.
Przyjedziemy, doradzimy, dokonamy wyceny

Dojazd do klienta na budowę, wycana, pomoc techniczna
- jest bezpłatna!

Szybki kontakt
0- 601 64 64 69


Ogrzewanie podłogowe


Witamy w świecie doskonałego ciepła

Wodne ogrzewanie podłogowe to obecnie najpopularniejszy system ogrzewnia pomieszczen w domkach jednorodzinnych. To nowy styl życia higienicznego, zdrowego i enerooszczędnego.
Wodne ogrzewanie podłogowe to powietrze bez unoszącego się kurzu, dobre samopoczucie i brak przeżiębień, dzięki optymalnemi i równomiernemu rozkładowi temperatur w pomieszczeniach. To ciepłe podłogi, na których bawimy się z dziećmi i chodzimy na bosaka bez obawy kataru.
Ogrzewanie podłogowe to brak mało estetycznych grzejników zabierających powierzchnię i utrudniających aranżację domu.


Koszt ogrzewania podlogowego

Koszt materiałów użytych do wykonania ogrzewania podłogowego dla domu jednorodzinnego jest porównywalny do ogrzewania grzejnikowego niskotemperaturowego i średnio o około 20% - 40% wyższy niż w przypadku zastosowania wysokotemperaturowego ogrzewania grzejnikowego.


Jednak dzięki oszczędności energii w trakcie eksploatacji ogrzewanie podłogowe zwraca się już po 2 - 3 sezonach grzewczych.

Panele grzewcze SpeedUp firmy Danfoss - czyli ogrzewanie podogowe bez wylewki betonowej

Panele grzewcze SpeedUp układa się „na sucho” na warstwie nośnej takiej jak beton. Panele są dostarczane, jako płyta EPS/styropianowa wraz z naklejonymi aluminiowymi płytami dystrybucji ciepła. Płyty aluminiowe zapewniają równomierny rozkład ciepła na powierzchni podłogi. Jeżeli materiał wykończenia podłogi na to pozwala – odpowiednia grubość i wytrzymałość, wówczas może być układany bezpośrednio na panele grzewcze SpeedUp, co pozwala na bardzo łatwą i precyzyjną regulację. Panele grzewcze SpeedUp są dostępne w dwóch wersjach – z kanałami dla rozstawu rur 250 mm, oraz 125 mm. W obydwu wersjach grubość panelu wynosi 30mm i jego kanały są przystosowane do montażu 16 mm rury wielowarstwowej Danfoss.Ile zoszczędzimy
stosując
pompy ciepła
w porównianiu do
innych urządzeń
wytwarzających
ciepło.
pompy ciepła
OSZCZĘDNOŚCI
W związku z
20-leciem
działalności
Przedsiębiorstwa “Hydro-Tech”
na polskim rynku,
wraz z producentem pomp ciepła

Alpha-InnoTec,

przygotowaliśmy specjalną
ofertę promocyjną

zobacz:
Promocja na
POMPY CIEPŁA


Osób online: 1
Copyright by pompaciepla.pl 1998 - 2014.                                                          Wszystkie prawa zastrzeżone.